Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ?

3 posters
YazarMesaj
qobel77

Kayıt tarihi : 14/05/12 Mesaj Sayısı : 1 T.Puan : 3 Teşekkür : 0 Yaş : 34

oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ? Empty
MesajKonu: oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ?   oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 6:14 am

meraba arkdaslar oyunu satin aldim ama indirirken sürekli duruyor sonra tekrar devam ediyor bu normalmi ?
elves27

Kayıt tarihi : 14/02/12 Mesaj Sayısı : 4 T.Puan : 8 Teşekkür : 0 Yaş : 25

oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ? Empty
MesajKonu: Geri: oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ?   oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 1:11 am

ben sana bir şey sorayım
nasıl satın aldın şimdi resmi oyunumu betayımı bende nedim kredı kartyla alamdım sen
nasıl aldın confused bounce
azula

Kayıt tarihi : 22/06/12 Mesaj Sayısı : 2 T.Puan : 2 Teşekkür : 0 Yaş : 42

MesajKonu: Geri: oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ?   oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ? Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2012 6:54 am

Arkadaşlar oyunu satın aldım şuan indiriyorum sarnım yarına inmiş olur.
Serverler 1 den fazlamı türk arkadaşlar hangi serverde orda iletişim kurabileceğim kişiler konuya cevap yazarlarsa sevinirim.

oyunu satın aldım download sürekli duruyor devam ediyor arkadslar bakabilirmisnz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim
» Oyunu Steam Üzerinden Yükledim ama açılmıyor