Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kimler Tera KOBT de

4 posters
YazarMesaj
headhunter71

Kimler Tera KOBT de Empty
MesajKonu: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 10:09 pm

Arkadaşlar bildiğiniz üzere ocak ayının 11 inde Tera nın Kore open betası açıldı.
Acaba burda kimler var open betada ?
FTH
Banned
Banned
FTH

Kayıt tarihi : 04/01/11 Mesaj Sayısı : 23 T.Puan : 40 Teşekkür : 3

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 5:49 am

open betada ben varım ama benle oynuyan koreli bir arkadasım var ve genelde bilgiler ordan geliyor yanlız orda oynamak sadece egitici olucaktır ama oyun çok böyle çözülmicek gibi degil 4 ayda Smile çözebilinir Very Happy
headhunter71

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 8:06 am

Bende oynuyorum. Fakat 4 ay zamanımız yok biliyosundur oyunun OBT si 23 ünde kapanacak. 25 inde de tamamen açılacak. Aylık ödemeli olarak geliyo 13$
Heltiger

Heltiger

Kayıt tarihi : 23/06/10 Mesaj Sayısı : 79 T.Puan : 186 Teşekkür : 8 Yaş : 37

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 10:21 am

headhunter ödemeyi nasıl yapıyorsun ?
http://tera-forum-turkiye.turcforumpro.com
FTH
Banned
Banned
FTH

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 10:49 am

Şimdi şöyle bişeyki daha hiçbişey tam kesinleştirilmemiş
headhunter71

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 8:41 pm

Ödemeyi paypal yoluyla yaptım.
FTH kesinleşmemiş derken neyi kastettin anlayamadım
FTH
Banned
Banned
FTH

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 11:34 pm

13$ tam kesinleştirilmemiş eger bazı oyunlarla rekabet saglanırsaki bu kesinlikle WOW biraz daha düşübilecegi yazılmakta benim duydugum haberler arasında
headhunter71

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 12:48 am

13$ kesin ama Kore versiyonu için. NA/EU versiyonları için senin de dediğin gibi herhangibir kesin açıklama yapılmadı. Çünkü şu an için Diablo3 ödeme durumunun WOW unda bedava olabilme ihtimalinin kesinliğe kavulması bekleniyor.
FTH
Banned
Banned
FTH

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 10:24 am

Evet Fiyat tarifesi koymuşlar yanlız yinede görsel olarak çok iyi olduklarını ve kıyafetlerinin bana göre yetersiz oldugunu görmek beni biraz üzdü Sad
wanted21

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 10:36 am

benim yorumu mu neden sildigin sorabılrmıym_
headhunter71

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 10:18 pm

Görsel derken skillerden bahsediyosan evet skiller az ama az kalacak değil. KOBT kapanıpda normal sürüm açıldığında ilk patch de 20 ye yakın yeni skill, 2 yeni dungeon, yeni harita ve yeni setler gelecek.
İkincisi setler yetersiz demişsin tabiki göreceli ama yinede 400+ set olduğunu bununda her charda farklılık gösteren yani özellik, isim ve level açısından 18 tane sete tekabil ettiğini tekrar hatırlatıyım.
Oyunu oynuyorum, görevlerle ve npc lerle hikayenin uyumu çok güzel bir hal almış. Heleki haritalar gerçekten muazzam.
FTH
Banned
Banned
FTH

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 11:38 pm

gerçekten harita konusunda hiçbir sıkıntımız yok kobt de 3 gün içinde lvl 38 olabiliyor sence eu bunu biraz daha zorlaştırıcakmıdır ? Smile
headhunter71

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 1:13 am

OBT ler genel olarak zaten kolay olur insanlar kısa sürede çok şey yaşasınlar diye. Yani illaki zorlaşacaktır. Çünkü dediğin gibi 3 günde 38 olabilirsin OBT de e zaten sınır 50. Çok büyük bir ihtimal oyunun expleri düşürülecektir. Offical Kore versiyonunda da düşürülecektir emin ol. Belki bir ihtimal oynayabilirsek orda beraber bakarız artık Smile
FTH
Banned
Banned
FTH

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 1:24 am

bakalım ama artık can sıkıntısı oluyor ve birazda beklemek insanın gerçekten canını sıkıyor ama 2012 adeon olarak cıkıcak bir eu versiyonu şimdiden beklemek mantıklı olucakmı
?
wanted21

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 5:41 am

elimde hesap var indiremiyorum ulaynnn
FTH
Banned
Banned
FTH

MesajKonu: Geri: Kimler Tera KOBT de   Kimler Tera KOBT de Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 2:04 am

bak bi arkadasımızda 15$ diyor haydi buyur Very Happy ya bi gelsin eu o zamana kadar ne kadar olucagı acıklanmadıki ama her kafadan ses var tera online 15.5$ ben 5 cent daha arttırdım

Kimler Tera KOBT de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tera KR oynayan var mi
» Tera Online F2p mi P2p mi Olcak
» Tera Online PvP Sistemi
» Tera Online İlk Çevrilecek Diller
» Tera Online Açılmıyor