Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Character Kısa Bir Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
Heltiger

Heltiger

Kayıt tarihi : 23/06/10 Mesaj Sayısı : 79 T.Puan : 186 Teşekkür : 8 Yaş : 36

Character Kısa Bir Tanıtım Empty
MesajKonu: Character Kısa Bir Tanıtım   Character Kısa Bir Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:27 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] | [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] | [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] | [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] | [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://tera-forum-turkiye.turcforumpro.com
faroja

faroja

Kayıt tarihi : 18/03/11 Mesaj Sayısı : 3 T.Puan : 3 Teşekkür : 0 Yaş : 37

MesajKonu: Geri: Character Kısa Bir Tanıtım   Character Kısa Bir Tanıtım Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 11:31 am

site daha yeni açıldı heralde bi sorum var oyunda hangi dil kullanılıyo yazılar olarak japoncaysa hiç gerek yok ve free mi ücretli mi?
Heltiger

Heltiger

Kayıt tarihi : 23/06/10 Mesaj Sayısı : 79 T.Puan : 186 Teşekkür : 8 Yaş : 36

MesajKonu: Geri: Character Kısa Bir Tanıtım   Character Kısa Bir Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 1:36 am

oyun ücretlidir şuan açık olan sürümü korece yayınlanıyor.

ingilizce versiyonu daha çıkış tarihi açıklanmadı
http://tera-forum-turkiye.turcforumpro.com
Qpax

Qpax

Kayıt tarihi : 12/07/11 Mesaj Sayısı : 2 T.Puan : 2 Teşekkür : 0 Yaş : 36

MesajKonu: Geri: Character Kısa Bir Tanıtım   Character Kısa Bir Tanıtım Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 12:27 pm

Oyun f2p yani free to play olucak. Yani çıktığı zaman ücretsiz oynayabileceğiz ama mesela karakterin saçını, başını, cinsiyetini veya bunun gibi şeklini değiştireceğiniz zaman bunu item shoptan paralı olarak item alıp değiştirebileceğiz. Yani f2p unsurunu etkileyecek bir şey olmayacak.

Ben muhtemelen High Elves olacağım ırk olarak. Çünkü Racial yani ırk yetenekleri tam istediğim klassmana göre. Yani oyunda High Elves ırkı olup Archer sınıfı olacağım. Oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Ama Avrupa ve Amerika'da yanılmıyorsam sonbahara doğru kapalı betaya girecek. Umarım o kapalı betaya katılan şanslı kişilerden birisi olurum bende =)

Saygılar.

Character Kısa Bir Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Character Özelleştirme
» Character Tanıtımı Kuralları
» Oyun Rehberi Kısa