Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Hoş Geldiniz!!

Eğer sizde bu sitede bir yer edinmek istiyorsanız ve moderatör olmak istiyorsanız üye olup yöneticilerden istediğiniz bir kategorinin moderatörü olabilirsiniz.

Sadece yönetci sayfasına gidip gruba katıl butonuna basmanız yeterli.

Tera Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim

+2
headhunter71
molens
6 posters
YazarMesaj
molens

molens

Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Empty
MesajKonu: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 12:58 am

Ben Tera Online'a Offical Sitesinden Kayıt Oldum Ve Para Fln İstemedi , Ama Oyunu İndiricek Bir yer Göremedim Yardımcı Olursanız Acaba Sadece Forumumamı Kayıt Olabildim Smile Kesin Olarak Ücretlimi Bu Oyun ?
headhunter71

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 3:31 am

Arkadaşım oyuna üye olunabiliniyor. Fakat oyunu indirdikten sonra girmek istediğinde oyuna giremiyorsun çünkü aktivasyon istiyor. Oyun kesin olarak ücretli ve 23 ünde open betası kapanıyor.
indirme linki: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
molens

molens

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 4:42 am

Tüh Be Bu Ücret Olmadı İşte .)

Çok Güzel Bi Oyuna Benziyodu , Oynamak İsterdim Ama Bu Ücret Olayını Sevmiyorum Nete Para Yatıramıyorum Kart Çıkarmam Lazım . Elden Olsa Aslında Hiç Sorun Olmaz Ama Very Happy

Neyse Artık Başka Online Oyun Bakıcaz .)

Headhunter71 Çok Teşekkür ederim Bilgilendirme İçin Smile
yunusemre

Kayıt tarihi : 30/01/11 Mesaj Sayısı : 2 T.Puan : 2 Teşekkür : 0 Yaş : 33

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 10:15 pm

molens Kardeşim Sana Katılıyorum Ücret İşini Bende Sevmiyorum... Eee Napacaz Artık Baska Online Oyun Bulucaz.. [ÜCRETSİZ:(][u][b][i]
yunusemre

Kayıt tarihi : 30/01/11 Mesaj Sayısı : 2 T.Puan : 2 Teşekkür : 0 Yaş : 33

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 10:22 pm

molens demiş ki:
Tüh Be Bu Ücret Olmadı İşte .)

Çok Güzel Bi Oyuna Benziyodu , Oynamak İsterdim Ama Bu Ücret Olayını Sevmiyorum Nete Para Yatıramıyorum Kart Çıkarmam Lazım . Elden Olsa Aslında Hiç Sorun Olmaz Ama Very Happy

Neyse Artık Başka Online Oyun Bakıcaz .)

Headhunter71 Çok Teşekkür ederim Bilgilendirme İçin Smile

Bu Arada Kardeşim Güzel Grafikli Ücretsiz Küfürsüz Hilesiz Bir Oyun Bulursan Haber Ver Ben Sana Rappelz İ Öneririm Ücretsiz Küfürsüz,Hilesiz Asla Hile'si Yoktur Ama Bıraktım Onu Çünki:Oyunda Oynuyordum Serverle Bağlantım Kesildi Birdaha Girdiğimde İse Bu Hesap Kullanımda Dedi Ve Girmedi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sonra İse Pc'mi Resetledim Yine Olmadı... Ve Bu Oyunu Çok Sevmiştim 5 Tl'lik Alışveris Yaptım Ettim Ama Bu Oyunuda Bıraktım.İnş. Açılırda Hesabım Oynabilirim Simdi İse Half-Life 2 Oyununa Baslayacağım Neyse Sana Ve Tüm online Oyun Arayan Herkese K.g İnşallah Güzel,Küfürsüz,Hilesiz Bir Oyun Bulmanız Dileğiyle....

By GözTépéLéé EmRé....
zarfantt

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 12:14 am

size yeni bir oyun tavsiye edim beda kapalı testi bugun bitti bi hafta içinde tam sürüme geciyo oyun ismi:Piriston Tale 2 türkce bi oyun vede ücretsiz
Heltiger

Heltiger

Kayıt tarihi : 23/06/10 Mesaj Sayısı : 79 T.Puan : 186 Teşekkür : 8 Yaş : 36

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 4:06 am

ben oynuyorum o oyunu oyun fena değil ama görüntü kalitesi beğenmedim ama öylesine oynuyorum

orda nickin Diojen Very Happy

Kendi yaptığım bir bot var sana veriyim birlikte kasılırız otoya bırakırız Very Happy

denendi çalışıyor
http://tera-forum-turkiye.turcforumpro.com
zarfantt

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 10:46 pm

olur tera oyunu gelene kadar onu oynamaya devam etcem oyun açılınca ben sana ulaşırım hiltiger
zarfantt

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 10:48 pm

hil tiger su resmin yerine 57 alayın resmini koy çanakkale savasındaki 57 alay resmini:)
Heltiger

Heltiger

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 4:37 am

senin imzana koydum istediğin resmi Very Happy
zarfantt

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 1:28 am

saol hiltiger:)
mikehlenn

Kayıt tarihi : 21/03/11 Mesaj Sayısı : 1 T.Puan : 1 Teşekkür : 0 Yaş : 32

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 8:03 am

arkadaşlar aslında shaiya yı tavsiye ederim çok sevmiştim o oynu ama derslerden dolayı kapatmıştım bağımlılık da yapmıyor değil yani Twisted Evil
Heltiger

Heltiger

MesajKonu: Geri: Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim   Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 1:02 am

benim oynadığım bütün oyunlar oynamışssınız galiba Very Happy

shaiya bende oynadım çok çok güzel bir oyun ama oyuna para yetişmiyor

item yapmak için 1000 tl gibi bir rakam harcamanız lazım ve çok zor

ultime modda her ay 20 tl fiyatında olan gerekşi taşı saymıyorum bile

ben eu serverlerinde oynadım o zordu ama türk serveri kolaymış duyduğum

kadar. Not:Önermem

Oyunu Nerden Veya Nasıl İndirebilirim
1 sayfadaki 1 sayfası